| roxy95_8869 a întrebat:

Vreau si eu parerile voastre ca am cautat pe internet, dar nu am gasit >nimic.--10(pot fi si mai putin de 10) cele mai importante lucruri pe care trebuie sa le stiu despre prietenul meu

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Increderea - din punctul meu de vedere este cel mai important lucru pe care trebuie sa il sti despre omul de langa tine. Daca sti ca poti avea incredere in el orice altceva este posibil.

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cele 10 lucruri cele mai importante pentru prietenul tau le poti afla doar fiind intr-o relatie foarte deschisa/apropiata cu prietenul tau. Sa petreceti cat mai mult timp impreuna (nu in sensul de petrecere (distractie), ci de convietuire) : asa o sa afli ce este important pentru el. Si, tine cont, si el va afla care sunt lucrurile importante pentru tine. Pentru asta trebuie timp, rabdare, incredere in relatie, nu search pe net!

| bogdan10aqua a răspuns:

Daca esti casatorita:
1. daca are vreo boala
2.trebuie sa stii daca sa ranit
3. daca iti tine secrete

Daca nu esti casatorita:
1. daca ii place de alta fata
2.cate prietene are
3. daca te place

| roxy95_8869 explică:

Ok... dar eu ma refeream la lucrurile de genu:zodie preferinte etc etc...tongue

| roxy95_8869 explică:

Ok. dar eu ma refeream la lucruri de genu' : preferinte.Eu stiu. zodie etc etctongue