| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Hei TPU.
Dau funda.
Vi se pare ok sa-mi iau HTC wildfire s?
Merita?
Este bun?
Am auzit ca bateria nu tine mult. Este adevarat?
Cam cat costa?
Am cautat pe net dar am gasit multe pareri foarte diferite, asa ca vreau sa stiu si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Da, este adevarat, nu tine prea mult. Pretul variaza, poti sa-l gasesti intre 600-800lei, (banuiesc ca la abonamente pe diverse retele e mai ieftin), insa nu iti recomand HTC-ul. Eu am Samsung Galaxy Ace din iarna iar bateria ma tine foarte bine cand nu folosesc netul exagerat, insa daca tu vrei HTC, ia-ti HTC. La pretul care il are, ai putea mai bine sa pui cativa bani in plus sa-ti iei un Galaxy S+, sau un Galaxy Ace Plus. Acum e alegerea ta, pa pa!

| IIIIIIIIIIIII explică (pentru znstr):

Mersi, dar nu as prea vrea galaxy s, pentru ca mi se pare cam mare. :-s

| znstr a răspuns (pentru IIIIIIIIIIIII):

Galaxy Ace, cum am eu, are dimensiunile unui iPhone 4s, si merge foarte bine. happy Cel putin daca ar fi sa aleg intre Wildfire S si Galaxy Ace, galaxy l-as alege.

| IIIIIIIIIIIII explică (pentru znstr):

Mersi!

| znstr a răspuns (pentru IIIIIIIIIIIII):

Nu ai pentru ce! Sper sa faci alegerea corecta si sa te bucuri de telefon cat mai mult.

5 răspunsuri:
| Loriiii100 a răspuns:

Pai..in gemeral bateria la smartphone.uri mu tine prea mult. Asta nu e o problema a telefomului.