| ADHD a întrebat:

A venit momentul cand imi voi cere iubita in casatorie si as dori sa stiu de unde imi recomandati sa cumpar inelul si sa fie autentic, de preferat din orasul unde locuiesc, Iasi.

Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Autentic din ce? Din aur, din argint? Ce intelegi prin autentic? De la o anumita firma?

| ADHD explică (pentru darrio2007):

Autentic din materialul din care e specificat ca este facut.Pe mine aur ma intereseaza.

| sonya a răspuns:

Buna,

Iti recomand bijuteriile de la Coriolan. Au magazin si in Iasi. Eu mi-am facut la ei verighetele si au iesit minunate. Am vazut un model pe pagina lor de facebook, insa in magazin nu il aveau, dar totusi l-am comandat.

Am avut ceva emotii, insa au iesit superbe.

Aici e si site-ul lor http://www.coriolan.ro/

Pa.

| Peaches a răspuns:

Banuiesc ca stii cateva magazine in care se vand bijuterii din aur. Poti merge in Iulius Mall, la Sabrini.