| andrutik a întrebat:

Am fost maritata, am divortat, dar, acum spre fericirea mea ma casatoresc din nou si as vrea sa stiu daca pentru cununia civila trebuie ceva acte sa arat ca am divortat?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este destul hotararea de divort, cu mentiunea definitiva si irevocabila. Casa de piatra!

| stejara2 a răspuns:

Http://www.enunta.ro/acte_casatorie.html, ai aici toate actele necesare, Casa de Piatra si numai iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, hotararea de divort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua oara o sa mearga? nu-i problema barbati sunt si toti e sinceri si iubareti. da am tot auzit de unii ca incearca de cateva ori pana se lasa pagubasi.