| anonim_4396 a întrebat:

As dori să-i scriu mamei mele un mesaj de condoleanțe pentru bunica mea ( mama ei care a murit) Eu nu am mai vorbit cu mama de multi ani pentru că am avut conflicte între noi din cauza ei, dar as dori sa-i scriu totuși un mesaj. Mă puteți ajuta cu câteva idei?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei un buchet de flori si sa mergi direct la mama ta, nu sa-i trimiti mesaj! Macar atata lucru merita sa-l faci pentru ea.

| zurick a răspuns:

Salut,mama! Imi inchipui ca este greu momentul prin care treci si vreau sa stii ca sunt alaturi de tine indiferent de ce certuri au existat intre noi.Stiu ca esti o persoana puternica si vei pasi cu curaj in incercarea de a trece peste.Sunt sigura ca bunica doreste ca tu sa reusesti si sa iti continui viata.
Mereu aici pentru tine, Cristina

| Caro34 a răspuns:

"Bună, mama! Imi pare rau pentru pierderea mamei tale, bunica mea. Iti doresc din suflet: putere sa treci peste tot, sănătate, infinita iubire, rabdare si credinta. Cu pretuire, Cristina" Numai bine!