| Bianca0ooo2 a întrebat:

Am o problema..peste cateva zile este ziua mamei mele si nu am nicio idee ce pot sa-i dau. Ma puteti ajuta cu cateva idei? Dau funda happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O felicitare/scrisoare in care sa ii spui ce inseamna ea pentru tine, o geanta/poseta, colier, bratara, inel, esarfa, cutie pentru bijuterii, diploma pentru ''cea mai buna mama'' facuta de tine in Mcrosoft Office Publisher unde ii scrii numele si il puni pe stick, mergi in oras la ceva magazin si ti-o scoate la imprimanta, sau daca nu, cumperi de la magazin diploma.

| 008 a răspuns:

Poti sa ii daruiesti un tablou cu o poza de familie. Sunt sigura ca s-ar bucura. Si daca vrei ii poti lua si un buchet de flori. Sper ca ti-am fost de ajutor