| Sara2 a întrebat:

M-a jignit una pe Facebook fara motiv, iar cand am dat sa-i raspund deja mi-a dat block. De ce ar face un om asa ceva? Ce sa fac in acest caz? As fi vrut sa-i raspund....nu o cunosc personal

10 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Treci peste. Oameni care atat gandesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta se intampla zilnic pe TPU...

| Freya1 a răspuns:

E enervant ca nu poti nici macar sa ii raspunzi dar acum asta e, nu iei in seama si treci mai departe.

| Frank51 a răspuns:

Ignora.

| ywar a răspuns:

Block-ul se adreseaza persoanelor lase, slabe, incapabile sa infrunte o situatie. Din fericire in viata nu exista block, iar daca ai o situatie trebuie sa te confrunti cu ea. Nu merge block, skip etc!
Treci mai departe! Ma-doiesc ca aia te-a jignit fara sa te cunoasca. Esti persoana publica? Nu.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Da-o dracului

| AlexDarius3 a răspuns:

Bulangii sad daca vrei fa-ti un al doilea cont si zi ceva de familie.

| DoctorWh0 a răspuns:

Da... mi s-a intamplat si mie pe TPU. Mai exact pe categoria religie. Mi-a dat block pentru ca ii puneam bete in roate la fiecare raspuns. In fine, nu ai ce sa faci, e enervant, stresant, greu sa te abtii sa nu iti faci alt cont da asta e, mergem inainte. Foarte probabil ca e una care are minte de 2 ani si cu care nu ai ce discuta... Cu asemenea oameni eu consider ca nici nu trebuie sa te consumi, cu cat ii bagi mai mult in seama cu atat mai mult te va jigni.

| RainmakerX a răspuns (pentru DoctorWh0):

Stai linistit, unii iti dau ignor si nici macar nu spun ce i-a deranjat laughing

| Quassaar a răspuns:

Și tu de fapt de ce te consumi? Hehe.