| Catalin303 a întrebat:

Sal prieteni. Am adaugat vreo 500 de oameni pe facebook fara sa-i cunosc. Am vrut sa-mi fac prieteni dar majoritatea nu imi raspund la mesaje. Ar trebui sa nu mai incerc sa imi fac prieteni in felul asta?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa iti faci amici pe facebook, dar rar poti sa gasesti prieteni adevarati acolo. Incearca sa adaugi persoane cunoscute acolo sau macar pe care prietenii tai le cunosc ca sa ai cu cine vorbi pe facebook.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si cati din aia 500 ti-au dat si accept? Ca, presupun ca n-or fi toti la fel de prosti incat sa-si umple lista aiurea, cu necunoscuti cu care, poate, n-au numic in comun.
Prieteni ai in viata reala, nu in lista de mess/Skype/Facebook etc.

| seedwow16 a răspuns:

Nu inteleg rostulwinking Daca ai timp liber poti sa stergi prietenii care nu-ti plac si nu raspund la mesaje sau faci un facebook nou cu prietenii taiadica doar cu cine cunostiwinking