| DespairFire a întrebat:

Cand o fata pe care nu o cunosc dar o intalnesc des prin scoala se uita atent la mine si uneori ma urmareste cu privirea ce inseamna?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ca poate iesi ceva din asta cu conditia ca si tu sa-i raspunzi, apoi sa incerci daca iti place de ea, sa o cuceresti!

| B343 a răspuns:

Probabil ca te plk... Du-te la ea si imprieteniti-va happy

| Pawesome a răspuns:

E interesata de tine happy

| KatnissEverdeen a răspuns:

Cel mai probabil te place sau te detestă.

| rivelinio a răspuns (pentru KatnissEverdeen):

Gresit.o fata care te detesta nu se uita atenta la tine ci mai degraba dispretuitor sau nu se uita deloc. daca ea se uita atenta la tine inseamna ca iai trezit interesul iar daca esti baiat destept sa-r putea sa iasa ceva frumos din asta.intra in vorba cu ea si...bafta! laughing