| CristiB93 a întrebat:

Cand voi avea si eu o iubita in adevaratul sens al cuvantului, sa ma iubeasca, si sa fie asa cum mi se potriveste mie?

21 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa ai la momentul potrivit

| michael5813 a răspuns:

Hmm...negresit ca va veni si momentul acela! dar sa nu astepti idealul! asa ceva nu exista si o sa trebuiasca sa faci...compromisuri altfel vei ramane singur ceea ce e tare neplacut odata cu trecerea anilor!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dupa casatorie, pofta vine mancand

| LolaLollita a răspuns:

Cand vei lasa totul sa vina de la sinehappy

| LegionarulRoman a răspuns:

Cand va considera Dumnezeu ca esti pregatit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu când o să ai dar iţi doresc să-ti gasesti fata potrivită care sa te respecte si sa te iubeasca happy

| Indestructible a răspuns:

Dar ce crezi tu că suntem noi? Clarvăzători?

| FuckSchool a răspuns:

Sincer, asta nu pot spune eu sau altii. Cred ca o data si o data o sa ai si o iubita care sa te iubeasca si sa fie exact pe gustul tau. Mult succesc puppy dog eyes.

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Pe la 20 de ani..cand vei putea intemeia o relatie cu adevarat serioasa nu cochilareli la varsta de 15 >> ani ca normal ca nu poate dura o relatie la varsta aia si nici serioasa nu poate fi la varsta de 15 ani poti doar sa ai regrete si sa iti pierzi increderea ca mai este cineva bun pentru tine

| Oanna96 a răspuns:

La momentul potrivit vei gasi o faata care sa-ti fie pe plac si sa te iubeasca asa cum meriti.Nu te intrista daca nu a aparut inca:*

Răspuns utilizator avertizat
| KarinuTzaa a răspuns:

1.Nu cred ca e nimeni de pe aici clarvazator ca sa iti zica tie cand o sa se intample.
2.Cand nu vei mai pune intrebari idioate.
Poate ca o sa ai o surpriza dupa ce vei urma pasul 2winking Good luck!

| CristiB93 explică (pentru KarinuTzaa):

Te-am pus eu sa raspunzi, crezi ca e idioata?, dar ma cunosti macar sa stii de ce pun intrebarea asta, nu judeca un om daca nu il cunosti, am pus intrebarea asta cu un scop, scuza-ma ca nu ti-e pe plac.

| Fen0men0 a răspuns:

Întreabă la bancăwinking

| LondonAnn a răspuns:

Cand vei gasi o persoana cu care sa razi, sa poti vorbi lejer si sa fiti prieteni mult timp.

| DoinaV a răspuns:

Nimeni nu iti poate raspunde la intrebarea: cand voi avea?
Dar iti pot spune ca sigur vei intalni acea persoana care sa te faca sa te simti iubit.
Daca in compania ei te vei simti bine, relaxat, in largul tau, vei rade si nu vei sti cum trec orele, atunci e EA!
Rabdare, nu poti face comenzi care sa fie livrate in 24 de ore.
Ai incredere ca o vei intalni, doar atat!

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru DoinaV):

Gresit! trebuie sa fie matur ca sa isi gaseasca o iubita...degeaba se indragosteste fara sa vrea de una la varsta minora ...ca relatia nu o sa dureze!

| alfonso1999 a răspuns:

Cand te vei maturiza si vei sti sa te porti frumos cu ele. asta poate fiind pe la 18 ani. cand iti poti intemeia or elatie serioasa. bafta. funda?

| CristiB93 explică (pentru alfonso1999):

Crezi ca la 19 ani ai mei nu pot sa imi intemeiez o relatie serioasa?

| AnDyDuLcy a răspuns:

Cand te vei uita la o fata si vei vedea o lumina doar pe fatzuk ei!(si cand vei simti fluturasi in stomac):* Funda?

| darrio2007 a răspuns (pentru AnDyDuLcy):

Eu mai simt fluturasi in stomac si de foame.Mai vrei si funda.