| Daria a întrebat:

Care a fost cea mai mare pierdere sau suferinta din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Faptul ca a murit mama mea, dupa niste chinuri ingrozitoare si ale ei si ale familiei, datorate unei boli necrutatoare

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma dezamagit fosta mea prietena si de atunci nu mai vreau sa fiu cu niciuna si am decis sa fiu singur pe viata

| Meryem027 a răspuns:

Pai...atunci cand a murit bunicul. Dumnezeu sa-l ierte! Au mai fost si alte suferinte, dar mai minore.

| clauss a răspuns:

Am o lista cam mare si spun doar ce ma marcat, matusa arsa in casa, a mai trait 7 zile, dupa doi ani baiatul ei se ineaca impreuna cu sora mea, aveau 7 ani, puteam fi si eu, dar am ramas acasa, tata bonav si moare de cancer, unchi cancer in gat, vb cu un buton in gat, a murit la 50 de ani, nu mai zic de fosti colegi de munca, ramane sa pazeasca un loc si a doua zi il gasim mort, coleg inecat, sunt multe cazuri care te marcheaza, cat ai vrea sa fi tare

| IrinaAndreea a răspuns:

Cand mi-a murit pisoiul de 5 luni in brate, dupa ce a fost impuscat. straight face

| Denisa a răspuns:

Cea mai mare pierdere...foarte grea intrebarea. Cea mai mare pierdere ar fi bunica mea, pe plan familial, pe plan sentimental, in legatura cu baietii...am suferit foarte mut dupa un baiat cu care nu am avut nici o relatie, pentru ca nu am vrut eu. Singura lui intentie a fost sa faca sex cu mine iar eu nu am acceptat acest lucru. L-am iubit mai mult decat viata mea. M-a comportam ca o copila prostuta cand eram cu el. Nu ma saturam sa il privesc. Din fericire pentru mine nu ne-am mai vazut de cativa ani buni, si asa l-am uitat.

| R9kitty a răspuns:

Pai am doar 12 ani si pana cum am suferit mai mult din cauza pierderii animalelor mele (2papagali, 1 catelus), dar cand eram mica miau murit bunicii, dar eram prea mica sa stiu ce e suferinta. A ta? bye:*

| diana_3226 a răspuns:

Cand a murit verisoare meacrying

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Eu una pot sa ma consider norocoasa ptc ink nu mi-au murit bunicii sau parintii in cel mai rau caz deci in familie nu am suferit NICIODATA nici o pierdere... dar sincera sa fiu, eu sunt fana MJ si atunci cand a murit, pentru mine a fost cea mai mare pierdere de pana acum cryingcrying
Love MJlove struck:*love struck

| Aly_7975 a răspuns:

Bunicii mei sad

| Bessame a răspuns:

Hm grea intrebare mai ales pentru cei care au o pierdere intr-adevar! in viata! Eu mi-am pierdut mama la 4 ani! de taicameo nu stiu nimic si nici nu ma intere! stau la bunici.de 18 ani! Grea va fi pierderea si a lor iei m-am crescut sunt constineta ca asta se va intampla dar asta e viata! Am pierdut copilaria oamenii sunt rai, copii toti au fost falsi si asa am ales singura sa imi povestesc s-au mai bine zis sa imi tin in suflet anumite chestii! Am iubit de 2 ori in viata mea amndoua mau dezamagit prima iubirea iubire pot zice ca a fost asa de adolescenta copilarie dar a doua a fost IUBIREA ADEVARATA! in rest am pierdut sperante fericire!

| alleyy a răspuns:

Pierdere nu am avut dar suferinta da...pentru ca nu am avut o familie unita, in sensul ca nu am avut tatal langa mine de cand eram mica, dar pentru asta a fost mama care nu m-a facut sa simt lipsa lui, dar intotdeauna in suflet ramane ceva acolo

| Deyu_2596 a răspuns:

Mi-am pierdut increderea in oameni...

| szaboeva a răspuns:

Cand a plecat tata cu mama sa sarbatoreasca 10 de casatorie si a murit tata in timpul concediului.Nu doresc nimanui