| amdr001 a întrebat:

Hey! care a fost cea mai mare suferinta a voastra? sau o pierdere eventual, si cum v-ati revenit? dau Funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Mie imi place de el, si lui de mine. dar nu am putut fii impreuna dar din cauza ca imi pasa prea mult de ce cred altii l-am pierdut. La inceput cand l-am vazut cu alta fata am crezut ca o sa ma dau cu capul de pereti de ciuda laughing, dar dupa un timp mi-am dat seama ca n-are rost sa ma mai gandesc la el. desi ce-i drept a durat ceva vreme.

| ancaval a răspuns:

Pai la mine or fost mai multe, dar nu asta conteaza, ci cum am trecut peste, asta ai intrebat tu. Pai sa stii ca destul de greu, poate timpul ii cel mai bun medicament. Eu de mica am pierdut multe lucruri, timpul cred ca a fost solutia. Desi iti spun sincer, ca si acum am multe probleme. Sa sti ca orice necaz ai avea, nu dureaza o viata(imposibil). Dupa ploaie, vine soare. Trebuie sa intelegem ca asta e viata, care merge inainte orice ar fi.

In concluzie, timpul e cea mai buna metoda de uitare, revenire. Odata cu trecerea timpului, trec toate, isi pierd valoare, nimic nu mai e nou.

Numai bine, sa ai!

| 5a a răspuns:

Am avut si pierderi materiale, mi-am pierdut animalele pe care le-am iubit, am avut ganduri de sinucidere, am avut amintiri neplacute. Ce pot sa-ti spun am varsta de 20 de ani si pot sa-ti spun ca am trecut prin toate, singura solutie a fost timpul, el mi-a vindecat ranile, el mi-a fost prieten, el ma alinat, el m-a ajutat happy timpul e ce-l mai bun medicament, asa cum scria cineva mai sus.