| cioca99 a întrebat:

Care a fost cea mai mare suferinta din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Suferinta de a nu ma cunoaste m-a ajuns de multe ori. Ocupata de studierea altora am ajuns sa nu ma mai gandesc la mine si asta e chiar aiureastraight face

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum cateva luni o fata care tineam la ea am aflat ca sa imbinat cu unu de 27 si ea avand 15 ani m-a pus la pamant 3 zile si dupa aia am pus capac la fete pentru ca ajungi sa te nenorocesti din cauza lor

| claudiea79 a răspuns:

Ce-a mai mare suferinta este ca am 5 operatii si nu pot sa merg singura. si nu am banii sa imi iau o garsoniera trebuie sa stau in scandalurile si bataile parintilor mei.se cearta de 30 de ani.

| luna a răspuns:

Cea mai mare suferinta a fost pierderea mamei mele.Imi este dor de ea si o plang in fiecare zi. O mama nu se poate inlocui cu nimeni in lume. Iubiti -va parintii si sa ii faceti fericiti atat timp cat ii mai aveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil atunci cand prietena mi-a dat papucii dupa o relatie de 7 ani...