| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Care are idee cum adaug pagini pe blog? Adica, ce vreau sa spun prin pagini: Pagina de pornire, Contact, Citate, Melodii. La mine pe blog apare doar Pagina de start si nu reusesc sa adaug celelalte, are cineva idee cum se face asta?

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

1. Intru in Panoul de Control al blogului.
2. In meniul din partea stanga selectez Sub-meniul Pagini apoi Adauga
3. Scriu titlul si continutul paginii pe care vreau sa o creez apoi apas butonul Publica din partea dreapta sus.
Mari succese!