| Siracuzia a întrebat:

Am o problemă. Am un cont pe blogspot.com şi vreau să îi adaug mai multe pagini(categorii), de exemplu: Pagina de pornire, Despre mine, Contact etc. Dar nu ştiu cum să fac asta, mă puteţi ajuta? Ştiu că de la design, adaugă un obiect gadget, chestiuţa aia cu adăugare de pagini interdependente...dar mai încolo nu mai ştiu. Ofer fundiţă!

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

Din meniul din stanga alegi Pagini si acolo iti creezi paginile. La design adaugi Pagini si apoi la edit alegi care si in ce ordine sa apara.