| Anche a întrebat:

Care e punctul unde de doare cel mai tare cand te raneste cineva? Vreau raspunsuri sincere si argumentate. Vreau sa vad parerile voastre! Funda+vot!

10 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Inima = nu ai liniste sufleteasca

| NickiMinaj a răspuns:

La orgoliu, cel putin la mine happy
bataie nu am mancat...

| vera_5828 a răspuns:

Te doare sufletul, esti dezamagit pentru ca te asteptai la altceva. Cu timpu durerea se uita si daca poti ierti.

| AndreiZz a răspuns:

1.Coastele- daca il lovesti tare, nu o sa respire normal, si il si doare.
2.Stomacul-daca il lovesti cu forta e foarte periculos, daca esti lovit foarte tare poti sa mori.
3.Coapsele-banuiesc ca ai primit ampicilinalaughing is gata de "balamalele" lui, e o durere surda de maxim 1-2 minute.
4.Coloana- durere ce te pune la pamant.
5.Barbie-nu prea simti durerea, doar foarte rar, ca te ameteste.
6. Fata-se invineteste si doare.
Cam atat sunt zonele care imi plac.

| HelpMeNow a răspuns:

1. daca iti da la coaste, ramai fara respiratie
2. daca esti lovit in nas, incepi imediat sa plangi de durere
3. in zona pubiana la baieti, cazi pe jos de durere si nu te mai simti cateva minute, te inrosesti, nu mai poti sa mergi big grin

| sabilopod a răspuns:

Sufletul. sunt o persoana ffff sensibila.

| David95_2915 a răspuns:

Orice loc... daca te loveste trenulaughing

| dasdas a răspuns:

In tibie

| adrianasparrow a răspuns:

Hello.Daca sincer nu stiu astea fizic.stiu ca durerile sufleteste dor indoit sau intreit decit astea fizice.De multe ori as vrea sa pot schimba durearea sufleteasca pe palituri. Durearea inimii te macina, si te priezi cu zilele,astea la suprafata repede sa vindeca, o vinataie, o zgirietura, chiar si ruptura.nu da Doamne sa priezi pe cineva din familie sa vezi ce inseamna asta.As putea scrie un roman intreg ca raspuns la intrebarea ta, dar ma grabesc.Ciao!
[Fundita?] :* Pup!