| S1vip a întrebat:

Heii' vreau sa stiu si eu cum e cand o fata se dezvirgineaza? Chiar doare asa de tare? Ce simti? Vreau raspunsuri sincere happy. Multumesc!

11 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ideal e sa o pui pe pozitie ssi sa o bagi repede si pna la cap -asa o scutesti si pe ea de durere mai multa si timp pierdut-Glumesc amice -vezi ca am vaz cazuri cand au lesinat alea dupa o astfel de procedura daca mai ales erau virgine. Sfatul meu e sa o iei usor si cu blandete -spune-i vb dulci, sarut-o pasional in locurile unde se excita ea cel mai tare (fiecare e in felu ei )-o sa mai uite de durere -foloseste lubrifiant dar pe baza de apa de mare -cheia succesului pentru dezverginari fara dureri e lubrifierea cat mai multa fie naturala sau artificiala -Sper ca ai inteles -Fundita :-D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare deloc daca inaintea actului sexual are loc un preludiu iar baiatul are rabdare cu ea, sunt multe de discutata dar pe-aici mai intra si copii. Daca exista preludiu inainte fata va fi foarte excitata lucru ce produce lubrifierea vaginului si face penetrarea mai usoara

| LineGuide a răspuns:

Depinde doar de marimea penisului baiatului, si de felul in care se foloseste de dotarea lui. Nu e obligatoriu sa doara asa tare pe cat te astepti tu, dar oricum e ceva trecator, care daca e prevenit cu un preludiu lung e foarte usor de evitat.
Mult noroc!

| Keith a răspuns:

Depinde de cum te abordeaza baiatul in pat tinand cont de faptul ca esti virgina, si normal depinde de marimea penisului.De durut te va durea, acum depinde de organism si de baiat. Daca veti incepe cu preludiu inainte de contactul sexual si simti placere, te inciti si s-ar putea sa uiti de durere sau sa te doara mai putin(daca esti incitata, nu stresata). Bafta!

| MisterRip a răspuns:

Aici depinde si de baiat. Daca el stie sa te pentreze doare putin. Daca e mai incepator fi sigur ca doare ca naiba. Deci secretul e sa penetreze din prima fara sa te complici, ai fixat laughing si penetrat o doare putin si atat. Nu trebuie so lungesti ( prelungesti durerea)...

| Stefi21 a răspuns (pentru MisterRip):

Asta inseamna ca daca e shaolin nu doare deloc laughing) mai mai...

| MisterRip a răspuns (pentru Stefi21):

De unde stii tu asta? rolling on the floor

| Stefi21 a răspuns (pentru MisterRip):

Pai tu ai spus rapiditate si precizie :"ai fixat si penetrat o doare putin si atat"

| MisterRip a răspuns (pentru Stefi21):

Unde dai si unde crapa laughing big grin...

| elena04 a răspuns:

Nu doare asa tare pe cat se spune insa da doare daca baiatul are un penis gros te va durea cat de cat eu am facut-o la 15 ani iar iubitul meu are penisul cat de cat gros
m-a durut putin la inceput insa pe urma e o placere foarte mare mai ales daca voi va iubiti cu adevarat
insa nu fa greseala mea si informeaza in legatura cu asta ca sa nu ai surprize