| Tigrita a întrebat:

Care este cea mai ciudata intamplare de iubire pe care ati avut-o? Nu va suparati daca e sa ating la intimitatea voastra

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cum naibii sa-mi atingi intimitatea? Chiar ca ar fi cea mai ciudata intimplare de ...sex.

| LittleAngellll a răspuns:

Buna. daca chiar te intereseaza sa citesti raspunsul meu pana la capat am sa iti povestesc o intemplare neplacuta si ciudat de iubire din viata mea I don't want to see
in urma cu 2 ani vedeam cat mai des un baiat laughing si ghici ce. m`am indragostit de eloh go on
nu a durat mult timp ca acel baiat m-a contactat fara sa stie absolut nimic.smug
Eram cea mai fericita. day dreaming observasem ca ma place si chiar ma pupaselaughing dar nu ma sarutase:d e totusi o diferenta b-)
pe urma ne.am intalnit... eu =p~ el cam thinking
laughing si. toate bune si frumos. am vorbithappy
cand sa plec acasa m.a condus si in fata blocului m.a pupat pe guralaughing
iar eu mi-am facut curaj si l.am sarutat
peste 2-3 ore imi da el un mesaj pe tel ' nu te supara dar cu chestile alea de mai devreme am glumit. nu te plac deloc'
m-am simtit penibil rau de tot si pana acum nu.l mai vazusem dar de cand am inceput scoala la liceu surpriza sigh e in liceu cu mine:O si mai e si pe acelasi etaj oh go on si nu stiu dar ma simt ciudat cand il vadsad

| miolina a răspuns:

Sa stai intr-un hamac cu un cimpanzeu.