| elena999 a întrebat:

Care este cea mai trista intamplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Sincere pareri de rau Nicoleta pentru pierderea suferita.
iar raspunsul la intrebare elena este:am pierdut ce am iubit 3 ani eram in stare sa mut si multi pentru dragostea ei, dar mi a mai vrut sa mergem pe acealasi drum, de 8 luni nu mai stiu a zambi, a ma distra, a rade si tot ce face un adolescent la varsta de 22 de ani.

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ce mama naibii cultivi nenorocirile altora? La ce-ti folosesc?

| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Moartea bunicii mele cand aveam cea mai mare nevoie de ea.sad

| William a răspuns:

Am avut o viata misto, nu am pierdut lucruri importante, am pierdut itime la Metin2 da nimic important, scut pentagon sabii de argint alea alea. Am 16 ani asa ca nu am trait prea mult. (Inca sunt viu)

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Buna! cea mai trista sau cel putin cea la care m-am amagit cel mai tare si inca mai imi vine cateodata in cap este ziua in care ma tradat cel mai bun prieten,cand credeam ca eram ca fratii atunci ma atacat pe la spate, asa deodata, fara nici un motiv.cateodata stau si ma gandesc dc a facut asta si tot numi pot explica...si probabil nici nu voi putea vreodata.

| cucaracia a răspuns:

Mi s-a racit cafeaua.

| Piuliță a răspuns:

Mi-a murit catelu*

| adnreas09cta a răspuns:

Cea am naspa a fost cand mera foame de vedeam in ceata eram satul de foame si nustiam unde imi sunt bani de pizzacrying(a fost teribil...ii aveam in masina sub pres...

| DeeaMarry a răspuns:

Cand baiatul care ma iubea si pe care il iubeam cel mai mult a decis sa se indeparteze de mine ca sa nu mai sufar pentru ca nu puteam fi impreuna. Am facut o depresie; nimic nu mai conta pentru mine; imi doream sa mor, sa se termine cat mai repede suferinta.

| Artegor a răspuns:

Intamplare... e ceva ce patesc in mod regulat, dar tot intamplare se cheama ca e; e vorba despre faptul ca sunt mai mereu judecat dupa aparente. daca nu e cel mai urat lucru pe care il poti pati, sa fii indepartata inainte sa fii cunoscut cu adevarat, sigur intra in top 5

| Dragonasu47 a răspuns:

Cat de trist sa spui la o intrebare care suna asa "Care este cea mai trista intamplare din viata voastra?" si unu sa raspunda "Iteme de metin2", cred ca acum am trait cel mai trist moment din viata mea... am dat pe TPU peste un obez care este deprimat ca a pierdut iteme intr-un joc de esuati mintali.

| ssssss_9980 a răspuns:

Mia murit mama cand aveam 13 ani... taikmiu era sa innebuneask ma certam cu familia si cu fratymiu din cauza lu cumnatameasadsadsad

| seba99 a răspuns:

Pai mi-a murit bunicul si nici nu l-am vazut la fata.sadsadsadsadsad

| FlaviaNicoletaPelmus a răspuns:

Ca mi-a murit tatal te ajuta cu ceva?

Funda please puppy dog eyes!