| Bubu a întrebat:

Care e cea mai trista intamplare din viata voastra?tongue

Răspuns Câştigător
| Smoke_7892 a răspuns:

Cand m-am simtit in plus intre cei mai buni prieteni.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fiecare despartire de cate o fata a insemnat o tristete mare.

| Selena54 a răspuns:

Mie mi-a murit bunicul de Craciun si cu 3 zile inainte de ziua mea... A fost foarte nasol.

| Narfundo a răspuns:

Am pierdut cantonamentul de 2 ori la randsad.

| ELD a răspuns:

Cred ca atunci cand vezi ca toti prietenii se dovedesc a fi falsi ...pana acum cel mai trist lucru asta a fosthappy, tu?

| Bubu explică:

Nu am avut nicio intamplare asa trista... dar cand vad ca pers din viata mea la care tin se schimba la un moment dat. e trist straight face

| AlexSala a răspuns:

Despartirea de'o fata la care am tinut foarte mult. Cand mi-a murit cateaua. Cand mi-a murit un prieten foarte bun intr'un accident de masina. A ta?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand persoanele la care am tinut cel mai mult s-au schimbat...