| yuly_6695 a întrebat:

CARE ESTE DIFERENTA DINTRE OMUL DE TELEVIZIUNE RALUCA MOIANU, SI CEA DE SOTIE? SE IMPACA BINE UNA CU CEALALTA, SI DACA DA EXEMPLIFICATI? EXPLICATI CARE ESTE CHEIA SUCCESULUI PENTRU DUMNEAVOASTRA? VA MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
RalucaMoianu
| RalucaMoianu a răspuns:

Draga Yuly,

Raluca e aceeasi acasa si la munca, doar ca la serviciu incerc sa am o atitudine cat mai profi, iar acasa uit de problemele de la job si ma dedic familiei. Daca vrei familie si cariera trebuie sa-ti imparti foarte bine timpul.

Primii pasi pentru a avea succes in cariera: alege ceva ce iti place, iar apoi incearca sa-ti faci treaba cat mai bine.

1 răspuns:
| cutache a răspuns:

Cred ca cheia succesului e talent+munca+perseverenta!