| elena a întrebat:

Pentru doamna Raluca Moianu: nu v-am mai vazut pe micul ecran de la emisiunea "Iarta-ma", admiram atunci calmul dumneavoastra, sunt curioasa asa va comportati in viata de zi cu zi, daca este asa inseamna ca nu sunteti numai frumoasa ci si un inger pe pamant. Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa va bucurati de dragostea celor ce va inconjoara.

Răspuns Câştigător
| csintalan a răspuns:

Ce intrebare frumoasa, am aflat multe din ea.
Promit sa ma uit si eu odata la,, Iarta-ma,, sau poate la o noua emisiune,, Ingeras Ingeras,,
Merci ELENA.