| anonim_4396 a întrebat:

Care este virsta normala la care trebuie sa inceapa ciclul?

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Între 11 şi 14 ani e ok. Dar poate fi mai mult sau mai puţin de-atât.

| stweety10 a răspuns:

Varsta normala e cuprinsa intre 11 si 17 ani.

| Eღilia62 a răspuns:

Intre 11-15 ani.

| venusdoom a răspuns:

Intre 10-16 ani dar fiecare e diferita deci nu te poti lua dupa ceea ce e "normal"

| inger02 a răspuns:

De la varsta de 11 ani incepe acum depinde si de organism

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Depinde de organismul fiecareia.am auzit ca daca nu incepe pana la 18 ani e grav thinking nu e o varsta anume. am o prietena careia i-a inceput de la 9 ani

| mydymyty a răspuns:

Buna happy de asta... depinde mie mi-a venit la 10 ani pentru ca sunt mai dezvoltata big grin asta difera in functie de organism happy dar eu cred ca varsta normala e 12-14 ani big grin