| toteusunt a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Eu cand vreau sa fluier, fluier? happy mie mi-a placut f. mult love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, Doamne, cat am asteptat sa apara, cat am navigat pentru o versiune piratata :)) Citisem piesa de teatru ca sa-mi fac o idee. Apoi l-au dat la un cinematograf cu intrare libera si nu am reusit sa intru, iar in celalalt cinematograf nu era difuzat deloc. Am reusit sa-l vad cu o colega de camera cateva saptamani mai tarziu. A luat alta intorsatura decat in sceneta si a avut acea savoare de film romanesc, in sensul ca a fost mai mult artistic decat dinamic.
http://www.scribd.com/......-de-Teatru

| diddu a răspuns:

Sincer parerea mea este ca nu e un film prea reusit, cel putin finalul este naspa rau de tot.mai bine kuti un film american la care nu pierzi tp degeababig grin