| Dragon01 a întrebat:

Ce amintiri aveti din copilarie? Comice sa care va deranjau.big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| BeLLLLLa a răspuns:

Pai ma kakam des pe mine la gradilaughing))
de emotii cred ca imi era rusine sa ma duc la wcrolling on the floor
nebunarolling on the floor
:X:X:

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vopsisem cu oja o tabla de fotbal care avea gauri. Sau am aruncat o pisica in wc de la tara si in put. Saraca acum mi-e mila de ea nu mai stiu daca a murit oricum eram mic atunci.

| JoJo a răspuns:

Comice, multe, dar cea mai comica a fost intr-o vacanta de vara cand eram la bunici. Ma jucam cu sora si vreo doua prietene de pe acolo intr-un fel de cosar unde tinea bunica diferite plante si noi faceam mancare din elelaughing La un moment dat m-a trimis sor'mea sa-i aduc niste frunze de stevie din gradina si avea bunica un porc cam tampit si a scapat si fugea dupa mine (de fapt dupa frunze). Si eu de fricoasa ce eram fugeam in jurul cosarului si porcu dupa mine si tot asa si nici nu dadeam drumul la frunze din mana. Si uite asa eu tipam si prietenele mele radeau de nu mai puteaulaughing

| Vyoletu6ka a răspuns:

Upsss.
,multe de ex.una mai haioasa odata am mers cu surioara mai mica la plimbare,am mers in parc sh ea a facut pipi p mine, ma udat toata, mama ce rusine am tras