| Dragon01 a întrebat:

Ce amintiri aveti din copilarie? Comice sa care va deranjauhappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| YoppKidde a răspuns:

Furam mere dela popa din fata si iesea si urla la mine zicea cami taie limbalaughing

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eu nu-mi aduc aminte cand am scris prima data, sau am invatat cifrele si alte chestiilaughing
Da imi amintesc cu claritate cand le-am pus pioneze lu mamaie si mamei in papuci, si cand m-am ***** in cizmele lu tataielaughing

| CristinaElena96 a răspuns:

Aveam vreo 5-6 ani si cand ma enervam pe copii, sau cand nu vroia sa imi dee jucariile lor le aruncam cu balegar laughing))))

| KenJi a răspuns:

Eram la tara, luasem o doza de cola si o bausem si apoi ma pisasem in ea. Ma duc la niste fete, alea vorbeau. Printre ele era si mama uneia de vreo 40 si ceva de ani. Ma duc la ele, fara sa stiu ca era si o femeie in varsta acolo si zic
Stiti ce e in doza asta? *radeam*
PISAT!
Vine unu si imi zice: Ba da tu stiic a acolo era mama aleia?
Eu: Da da. stiam ma. ( de unde) laughing)
Zic

| Reiatsunami a răspuns:

Gramatica copiii mei.

| Skylar a răspuns:

Sa ce?

| Alinaalian1234 a răspuns:

Cand eram mica i-am aiat parul mamei in somn laughing))