| Andreirs a întrebat:

Ce as putea face daca imi place de o fata care,la rândul ei, place alt băiat?
Ce as putea face ca sa evit o posibilă dezamăgire?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Aștepți. La vârsta voastră, cu mici excepții, relațiile nu durează prea mult. Doar ai grijă să nu pici în friendzone, adică încearcă să-i fii aproape dar nu atât de aproape încât să înceapă să te vadă ca pe prietena ei cea mai bună laughing

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Lași fata în pace, nu o mai bagi în seamă și o să o uiți.

| Ineys a răspuns:

Elimini baiatul pe care il place ea.
47 style.

| StrongHeart a răspuns:

Uit-o.Pierde-ti timpul cu oameni care te merita si iti acorda interesul, nu iti pierde timpul pentru cineva care are deja ce iti doresti tu.