| Loveeyoouu a întrebat:

Am 15 ani si imi place de un baiat si el are 23 straight face Ar putea fi o posibila o relatie? Dif de ani e de 8 :-

7 răspunsuri:
| fratiikaramazov a răspuns:

Nu te baga intr-o astfel de relatie. Diferenta este prea mare. Sigur se mai gasesc si baieti de varsta ta de care sa-ti placa. De obicei cei mai mari nu vor decat sex, dupa care adio. Iti spun eu ca el nu o va considera niciodata o relatie serioasa, orice ti-ar spune.

| mihai741 a răspuns:

Îmi vine greu a crede că un băiat la 23 de ani poate să te aștepte pe tine 1, 2 ani până consideri că ești pregătită. Dacă da, sigur se mai duce și pe la altele. Eu unul consider că nu merge o relație de genul acesta poate după 18 ani (să ai tu). Se schimbă interesele, subiectele. El vorbește de muncă și fata de liceu... nu știu.
De altfel, baftă!

| Teooooooo a răspuns:

Daca si tu vrei sa ti-o tragi, desigur. smug

| Esmeics a răspuns:

Pai gandeste`te ca e o diferenta de 8 ani. Dar daca si el te place s`ar putea sa fie o posibila relatie intre voi 2 thinking E naspa varsta 15 si 23 straight face. Oricum mult noroc smug :*!

| Esmeics a răspuns:

Si daca va vrea sa vo trage`ti rolling on the floor)' sa zic asa. Ce faci?hee hee

| Loveeyoouu explică:

Mrs Esmeics :*. Nu pare tipul de baiat Teo happy

| Loveeyoouu explică:

Apai nu stiu ce sa zic.