| MykyTha a întrebat:

Cum se comporta o fata cu un baiat care il place, dar relatia lor nu este posibila?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

1) Ca orice altă fată îndrăgostită
2) De ce este imposibilă relația?!

| MykyTha explică (pentru Azµre):

E muuullttttttttttt prea mare crying

| Azµre a răspuns (pentru MykyTha):

Vrei să-mi spui pe privat?! Îți las messengerul meu Id: Azure. B126149
PS. Vezi că nu e pauză între punct și B, așa îl scrie site-ul

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Fata incearca sa il uite si sa cunoasca baieti de varsta ei.
Nu are rost sa saliveze dupa el, daca amandoi stiu ca o relatie e imposibila.
Pentru a evita a fi ranita, fata se va departa de el. Cel putin eu asa as face.
Pentru ca si baiatul respectiv poate va avea o iubita, iti dai seama ce ranita va fi fata?
Bye!

| Carmenlov a răspuns:

Este usor si stiu pentru ca si eu sunt fata, totusi...depinde si de ce fel de persoana e.Eu sunt o persoana directa, si spun lucrurilor pe nume, daca relatia nu ar fi posibila as cauta sa fiu o prietena apropriata de acea persoana.In schimb, cea mai buna prietena a mea, e o fire timida, ea chiar place pe cineva, asa ca stiu ce zic.Ea pur si simplu rade la tot ce zice baiatul, roseste etc. Sper ca te-am ajutat!happy