| sdfgsdf a întrebat:

Ce asi putea vorbi cu o fata la telefon, sa vorbim cat mai mult... imi puteti da careva cateva subiecte despre ce sa vb etc... big grin

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lol, pai vb despre ce ati vb in parc, sau unde ati fost impreuna. Cum, nu ati fost impreuna? Pai atunci invit-o la o iesire in parc/terasa/suc/etc. Si apoi mai vb de vreme, cum o fi maine, de ce-or zice ai ei, etc.

mira
| mira a răspuns:

Pune mana pe o enciclopedie, documenteaza-te pe o tema interesanta si dezvolt-o la telefon implicand si fata in dialog.Va ramane uimita de eruditia ta. Data viitoare schimbi tema:actori, cosmos, sport, genetica.

| Artemisia a răspuns:

Despre vedetele ei preferate, carti citite recent, vise, filme vazute recent, barfe, haine, cadouri...etc.lucruri de fete! pe mine sigur m-ar cuceri un baiat daca ar vorbi despre subiectele astea cu mine

| εїз a răspuns:

Despre o eventuală prietenie, despre şcoală, despre modă, să bârfiţi prietenii, sunt foarte multe.

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Cautati un punst de interes comun adica daca ei ii place muzica si si tie vb depre asta.inreabo ce a mai facut zilele asta si incearca sa dezvolti raspunsul eiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i daca se f.e

| Loryoficial a răspuns:

Intreab-o ce mai face, unde se afla, unde se duce...blahblah si spune-i cate o gluma [ nu exagerat] si fii tu insatzi! fundita?

| laura_8904 a răspuns:

Sal; daca e ceva ce le place fetelor acela e sa vorbeasca si nu orice trebuie neaparat sa ii trezesti interesul intreab-o despre ea despre ceea ce ii place sa faca pana si chestii marunte va simti ca esti interesat si va intra in joc si un lucru important fii tu! nu incerca sa 'o vrajesti' va simti ca nu esti sincer hope it helps