| nuspun a întrebat:

Ce faceti?happy Imi puteti da cateva "subiecte" ce as putea vorbi cu el? big grin Adica,suntem impreuna,dar cred ca deja e plictisitor,nu prea mai vorbim, nu mai avem subiecte despre ce sa vorbim... Sfat? Ceva? puppy dog eyes Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auch! Nu cred ca te poate ajuta cineva, asta depinde de voiwinking! Incearca sa afli mai multe despre el..sa vezi ce isi doreste, ce asteptari are de la viata, etcwinking! Fundoii? :*

| nuspun explică (pentru anonim_4396):

Deja devine plictisitoare relatia...Ce pot face sa o salvez? puppy dog eyes

| SherryXoX a răspuns:

Pai ce lucruri aveti in comun, sau despre ecva ce ii place lui sau tie, nu stiu...asta vine de la sine

| Rares311 a răspuns:

Pai sunt detule subiecte. Daca sunteti elevi, puteti vorbi despre scoala,despre note, despre profesori, despre colegii de clasa... Puteti vorbi despre familia voastra, despre ce va place, despre orashappy, despre prieteni(dar asta ar cam fi barfa).Nu e greu dar atunci cand esti cu persoana aceea draga parca nu mai ai deloc ideihappy. Asa mi se intampla mie.