| anonim_4396 a întrebat:

Ce ați face dacă v-ar muri soția?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mas imbata apoi continui rutina vietii

| ROB3RT89 a răspuns:

As suspina cu o sampanine si un live de la salam!

| darrio2007 a răspuns:

Ce intrebare de prost gust!

| HazelEyes77 a răspuns (pentru darrio2007):

Ai dreptate chiar de prost gust.

| MihaiNicu23 a răspuns:

As tine doliu 1-2 ani si dupa as incerca sa imi refac viata nu pot ramane singur trebuie sa imi refac viata.

| FlorinPopa a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Am 29 de ani și mai am o săptămână până la 30.

| unprietenaproape a răspuns:

I as aduce flori la mormant in fiecare an de ziua ei si as vorbi cu ea mereu acolo

| TheMusicBoy a răspuns:

As plange dupa aceea mi as gasi alta femeie in care pot avea incredere si mi as reface familia.

| TimmyTim a răspuns:

Stau sa ma gândesc dacă aceasta e o întrebare pusa la mișto, sau o întrebare pusa în disperare după întamplarea unui eveniment.
Dacă e pusa la mișto, te rog, nu mai pune întrebări de genul,!
Dacă e real, e mai greu...
Gândește-te ca într-o zi va veți revedea pe norii cerului și veți fi din nou împreună...chiar nu știu ce altceva sa zic.
Sper ca răspunsul meu sa ți fie de folos!
(Chiar dacă nu știu ce fel de persoana, aflata în cauza, ar pune o întrebare reala despre asa ceva pe "TPU")