| Randalltriboy a întrebat:

Buna TPU! Dacă sunt urât voi muri virgin (((?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da o sa mori gravid

| SilentRain a răspuns:

Nu o sa mori virgin din cauza aspectului, dar categoric lipsa de socializare in realitate, timiditatea, incapacitatea de-a purtat o conversație fara sa plictisești, stima de sine scăzută, dap te vor ucide

| Cheo0S a răspuns (pentru SilentRain):

Mie mi s-a spus ca sunt dragut pentru ca sunt timid. Toate astea au fost numai niste minciuni :-(( si o sa mor virgin.

| SilentRain a răspuns (pentru Cheo0S):

Timiditatea e "drăguță" până într-un punct, orice fel de exces dăunează
In loc sa bocești mai bine caută soluții

| Cheo0S a răspuns (pentru SilentRain):

As bici laughing dar nu mai am lacrimi.
Oricum mersi de sfat, sa ai o zi minunata. happy

| SilentRain a răspuns (pentru Cheo0S):

Deja e ruinată, mulțam oricum
Baftă pe viitor sa scapii de povara grea a virginități...

| Cheo0S a răspuns (pentru SilentRain):

Pai tu ai scapat si tot o trista esti? tongue
"Timiditatea e "draguta" pana intr-un punct.
In loc sa bocesti Mai bine ai face ceva in legatura cu asta"
Nie-nie-nie ce rea esssti maaa.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

Dar nu este urât este doar troll laughing

Randalltriboy

Rank 1.435.091 din 1.435.091

Înregistrat la 31 Iul 2021

Ultima logare: 31 Iul 2021

Utilizator Junior

| Randalltriboy explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Ba sunt urât

| SilentRain a răspuns (pentru Cheo0S):

Categoric nu sunt atât de patetică sa fiu tristă dintr-un motiv atât de... prostesc
Le am pe ale mult mă serioase de atât, și cu strenagul gat tot a-și glumii

| Cheo0S a răspuns (pentru SilentRain):

Da da categoric eu TE si cred ca nu te-a afectat niciodata nimic din ce se intampla pe TPU. Esti imuna la asa ceva. Strong.
Mai taci ma Endo cu pateticul Tau cu tot, numai ipocritul ala care zicea ca lui ii place numai femeile, alea alea si El cand Colo se dadea numai cu fete.

Pai ma cu voi daca cineva intra trist, iese depresiv in pnm, daca il numiti incontinuu patetic, ratat, fatalau, plangacios, tot tacamul si chestia Mai amuzanta este ca VA credeti si persoane Mai bune cand de fapt asta e numai o masca. Trebuie sa fie maso sa se imprieteneasca cineva cu voi.

| SilentRain a răspuns (pentru Cheo0S):

*Hug, chiar aveam chef de scandal *
In primul rand nu mă consider superiora fata de nimeni, și n-am pic de aroganță când zic asta
Pur și simplu nu mă ating chesti din astea mai ales când ai trecut prin destule rahaturi serioase
Mă simt complimentata că am fost asociată cu favoritul meu, Endorică blushing
Când o să crești mai mare o să realizez și tu că ai fost patetic :*

| Cheo0S a răspuns (pentru SilentRain):

Aaa deci tu ai vrut sa ajuti, hehe, kiss pe obrajor astia da amici nu ca tine hecate(stiu ca vezi astalaughing). Ceee dragut din partea ta. Pai stiu si eu ca imi fac probleme din nimicuri. E enervant sa mi se tot repete, mai ales de la tine.

| CostinAlamariu a răspuns:

Sper că da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mintea compensează, nu. happy

| Saiko10 a răspuns:

Numai aia care nu incearca mor virgini, daca incerci constant o sa gasesti ceva.

Răspuns utilizator avertizat