| BybyBlondina a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar iubitului meu de ziua lui,de Mos Nicolae,Mos Craciun, in afara de parfum, camasi sau ursuleti de plus? (El are 25 de ani) nu am nici o idee... Sugestii?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la magazine specializate şi ia o iconiţă din argint sau argintată(în funcţie de buget) cu sf.Nicolae! Cred că e de efect şi cu bun simţ! La mulţi ani şi din partea nostră! Să vă iubiţi maxim şi etern!

| mona a răspuns:

Pana atunci ai timp sa il tragi de limba ca, sa vezi ce si-ar dori

| IsabelaIssa a răspuns:

Tu cati ani ai? E cel mai bine sa afli ce si-ar dori, pentru ca asa cadoul este mai util. De ex. eu stateam cu prietenul meu si discutam despre tot felul ce si-ar dori, dar nu neaparat cadou, si vedea pe net tot felul de chestii..nu stiu ce tastatura si de ziua lui aveam de unde alege din lista lui de lucruri dorite fara sa ii dau nimic de banuit. Poate are o pasiune pentru ceasuri sau ceva anume. Daca nu, pregateste-i o seara romantica. Sarbatori fericite sa aveti impreuna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-e indragostiti ar fi frumos sa faci un album cu foarte multe poze cu voi povesti sau intamplari amuzante.Pe langa album ai putea sa ii mai faci o surpriza un videoclip cu o meldoie romantica care iti place tie.Da, videoclipul nu e permsnent dar albumul da il pastreaza si cand e departe de tine se uita pe el si ii trece dorul.Bafta!

| SandraM a răspuns:

Uite, aici gasesti niste idei misto de cadouri potrivite http://www.elady.ro/......l-tau.html

| bya14 a răspuns:

Ceva personalizat de exemplu o bluza...

| Xydo a răspuns:

O vizită la mititica pentru corupere de minori laughing
Nu-i cumpăra ursuleți de pluș dacă are 25 de ani.