| PattyC a întrebat:

ce cadou i-as putea lua mamei mele de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Ar fi frumos daca i-ai lua un buchet de flori si o poza cu toata familia inramata, sau un lantic din ala cu o inimioara si cu poza ta sau a ei, de asemenea ai putea sa ai gatesti ceva sau ca-i canti ceva.Ai mai putea sa-i faci tu o bratara frumoasa cu mai multe culori.
P.S.Alte cadouri care ar merge:Un parfum, un costum de baie, un ursulet de plus, cercei, un set de ceaiuri diferite sau rare etc.
P.S.2.La multi ani mamei tale!

5 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

O floare și ramă pentru poze.

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Depinde ce buget ai ....si cati ani are mama ta

Eu i as cumpara niste produse cosmetice.o floare si i as face un portret tongue

| hardwell a răspuns:

Depinde foarte mult de ce ii place ei si de bugetul tau. Daca ii place incaltamintea, ar fi o idee buna sa pui niste bani alaturi de tatal tau si sa ii luati o pereche de pantofi.

| hardwell a răspuns:

Ah, si sa nu uitam, orice ii iei, mai cumpara si un buchet de flori.

| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

Incearca sa iti abordezi mama cu intrebari de genul:ce ai primit cadou de la x acum yyy ani sau ce tiai fi dorit sa primesti dar in acelasi timp fate si putin indiferenta sa nu trezesti prea multe suspiciuni si astfel poti sa afli ce ii place.