| Mary_5392 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitului la implinirea unui an de cand suntem impreuna? Va multumesc:*

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca ai talent, compune versuri si fa un pps cu pozele voastre, cu o melodie pe care o indragiti!

| lovegirl15 a răspuns:

Pai poti sa ii iei ceva care sa il aiba mai mult timp si sa-si aduca aminte ca e de la tine.Nu ii lua breloguri pe care scrie I love you sau chestiute de astea(fara suparare nona14), pentru ca sunt mici si se pierd repede. Dai altceva la care s-ar putea gandi o alta prietena.Majoritatea i-ar da tot felul de ursuleti, bratari, inimioare si chesti. Tu poti sa ii iei un parfum, o bratara sau ceea ce stii sigur ca ii place:camasa.Sau poti sa nu ii iei nimic.Doar simplul fapt ca ii spui,, Te iubesc''ii demonstrezi ca il iubesti. Puteti de asemenea sa iesiti la o inghetata, un suc ceva si sa va plimbati.Acum nu stiu care ii sunt gusturile si ce prefera.Nu stiu daca prefera sa stea sa iasa cu tine undeva sau pur si simplu sa stea in casa, cu ocazia acestei aniversari. Dar tu trebuie sa-l cunosti cel mai bine, sa stii ce-i place si ce nu-i place, asa ca tu poti alege cadoul potrivit. Dar in unele situatii, nu e nevoie decat de un,, Te iubesc'' ca sa-i demonstrezi ca intr-adevar tii la el.Nu e nevoie de cadouri scumpe si chestii d'astea ca sa-i demonstrezi cat tii la el.
Succes
Fundita plz?puppy dog eyes

| candycarrie a răspuns:

Nu prea stiu sa iti dau exemple de cadouri, dar te rog din suflet nu ii lua chestii chinezesti cu ursuleti care spun "I love you" laughing scuze nona14 nu e nimic personal dar cadourile de genul acela sunt parca "de umplutura". Sunt chestii ft ieftine si cu care scapi usor.happiness are dreptate, trebuie sa ii iei ceva ce simbolizeaza relatia voastra. daca as avea informatii despre hobbyurile lui ti'as putea da o sugestie.In orice caz, un lantisor, o camasa frumoasa, o carte, un parfum bun, sunt alegeri mai inspirate si stii sigur ca ii va placeahappyapp.la multi ani pentru voi!:*

| shtephie a răspuns:

Exista centre care fac ca si o carte in care pune poze cu voi, scrisori de dragoste trimise intre voi si iese ca o carte! Este ceva f frhappy

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna!
ii poti lua o carte asa : http://www.pravaliacucarti.ro/-Te-iubesc-la-nebunie-p-19966-c-364-p.html
sau http://www.pravaliacucarti.ro/......364-p.html
de asemenea ii poti lua o inima mare, o perna personalizata cu care sa doarma, ii dai o poza cu voi doi pusa intr-o rama, un ceas, parfum, tricou. tu il cunosti cel mai bine si dinte toate aceste idei poti alege cel mai perfect cadou.Consider ca nu trebuie sa ii iei ceva f scump, ci simbolic care sa ii aminteasca mereu de tine.
bafta multa! la multi ani si sper sa fie cat mai multi. te-am pupat :-* pa-pa :)

| Georgiiiii a răspuns:

Un ceas:X

| nona14 a răspuns:

Un breloc cu un ursulet care atunci cand apesi pe el spune I Love You:)

http://www.ideaplaza.ro/......aroniu.jpg

| happiness a răspuns:

Ceva care sa simbolizeze relatia voastra.winking

| kidutz a răspuns:

Hai sa-ti spun ce cadou i-am facut eu iubitului meu la 1 an de relatie.Am facut un filmulet in care am pus poze cu noi si am scris povestea noastra.De cand ne-am cunoscut.pana in momentul in care am facut 1 an.SI i-am mai luat o sticla de vin pe care scria "Te iubesc mult "! Si un after shave! I. a placut tare cadoul. Deci, poti sa incerci!