| ioana7625 a întrebat:

ce as putea sa ii fac cadou iubitului meu? suntem impreuna de un an!

Răspuns Câştigător
| amanda2012 a răspuns:

O bratara daca poarta sau o poza cu voi doi pusa intr-o rama ceva care sa ii ramana amintire happy

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

| William a răspuns:

Daca sunteti impreuna de atata timp ar trebui sa il cunosti bine si sa stii ce cadou sa ii faci.

| Chrissy92 a răspuns:

Un tort de ciocolata si frisca (sau cum sti tu ca ii plac lui dulcirile)si ar fi super sa ii pregatesti o cina frumoasa:X adica romanticabig grin...Bafta

| Puercoloco a răspuns:

BJ cu Moet