| Maria1111H a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu de craciun? Mai e putin pana la craciun si vreau sa ii iau ceva special happy

4 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

O esarfa mai grosuta si un ceas

| Angelaaa a răspuns:

Ce crezi ca poate fi mai special decat ceva facut cu manutele tale? Cred ca s-ar bucura.
Dar daca vrei sa ii cumperi poti, o cana cu numele vostru /poza sau ce vrei, hanorac, pantaloni etc (de imbracat) accesorii, bratara, un lant sau un parfum. Depinde si ce ii place, ce vre, ce isi doreste demult etc. happy

| AndreeaCristina31 a răspuns:

Ceva facut de tine ar fi frumos! garantezi ca e facut din inima e amuzant si economisteti bani daca tot e criza laughing prietenul tau sigur va aprecia :*

| MihaelaBuciuta a răspuns:

Un ceas., un polovar moale si calduros, un set de fular, caciula si manusi,