| 4343gddhkied a întrebat:

Rog seriozitate.
Ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu, de aniversarea noastra? Va fi de Craciun, dar vreau sa fiu putin inainte...laughing
Sa ii cumpar ceva(nu prea ar inseamna nu stiu ce pentru el straight face fiindca nu se da in vant dupa chestii gen). Vreau sa fie ceva special sa nu uite curand happy. Pe voi, baieti, ce v-ar impresiona in adevaratul sens al cuvantului?
Nu prea ii fac cadouri, doar la evenimente. De aia as vrea sa fie cat mai frumos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos cadou esti tu. De la prietena mea mi-ar placea o noapte nebuna in care sa incercam lucruri noi.

| ReZiSTorr a răspuns:

Un ceas nou cred ca i-ar place

| precious30 a răspuns:

Eu fata o ocazie speciala i-am umplut iubitului meu interiorul masinii de post-it-uri dragute cu tot felul de mesaje. A fost socat si ma saruta incontinuu. Am fost mandra de rezultat, deci poti incerca asta pe langa un cadou simbolic.