| daneles a întrebat:

Ce cadou asi putea sa ii fac prietenei mele de ziua ei? Implineste 16 ani. Dau funda!big grin

7 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pai depinde de ea..de cat timp sunteti impreuna. Daca o cunosti bine ai stii cam ce gusturi are si ce-i place si i-ai putea face o surpriza placuta. Uite si cateva idei:
un urs mare de plus cu un trandafir-cam asa dar mai mare http://www.florarie.ro/img_floare.php?floare=214&marime=mare
un ceas finut cu ceva pietricele
un inel sau lant
un buchet mare de trandafiri rosii cu unul alb in mijloc si o iesire in oras
o cina surpriza cu lumanari ..asta daca ai unde si cum sa organizezi sa nu vada
ii mai poti lua o perna pe care sa imprimi o poza cu voi doi. ceva dragut, nu prea scump, romantic si din inima..asta e cheia;) Mult noroc si sper sa gasesti ceva frumos cu care sa o surprinzi.

| CostyBoss123 a răspuns:

O cutie cu prezervative.Ar fi foarte fericita!

| Tchami a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un "dildo=vibrator" laughing Fetele ador lucrul acela laughing Le fac cele mai fericite laughing

| Maryna78 a răspuns:

Buna! Ai putea sa cumperi doua lantisoare cu initialele voaste unul sa fie al tau si celalalt al ei, o cutie cu bomboane in forma de inima, un buchet de flori sau o rama pentru fotografii si in ea sa puna o poza cu voi. Cred sa esti un baiat foarte de treaba, frumos din partea ta ca vrei sa-i cumperi ceva de ziua ei. Sa va iubiti mult si sa dureze!

| anonima1995 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ursulet mare de plus si sa ii legi la gat o fundita de care sa fie prins un plic. In acel plic ar fi foarte dragut daca i-ai scrie o poezie de dragoste, chiar daca poezia e luata de pe net.

| Kay1 a răspuns:

O geanta / lantic / inel / ursulet.
Si neaparat flori

| zuziktacrazy a răspuns:

Sa-i faci bratari ale prieteniei, sau daca ii place sa fie frumoasa, fa-i cadou machiajuri, sau bijuterii, sau un tricou cu inscriptie haioasa...love struck