| X_7334 a întrebat:

Salut.
De craciun e ziua prietenei mele...implineste 14 ani.
Ce cadou as putea sa ii fac?
Funda.pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

O trusa de machiaj

| anyia a răspuns:

Salutare.
Uite, daca e tipa intelectuala, poti sa-i cumperi o carte...
Totusi, in spiritul craciunului ar fi mai bine sa-i cumperi ceva de ornament... o gheata, un Mos Craciun etc.
Sau ai putea sa-i iei o bluzita faina, o caciula rosie cu mot(ca la o craciunitalaughing)
Umbla prim magazine, sigur vei gasi ceva ce o sa-i placa

| MaDyXa a răspuns:

Mai sigur ai putea sa o intrebi subtil ce ar vrea si poate i-ai cumpara acel lucru. Daca nu ai putea sa ii cumperi ceva semnificativ sa ii arati cat de mult o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de fapt fetelor le plac lucrurile dragute la un tip.Succes!

| Betterthanflowers a răspuns:

Buna! Daca este o fata mai modesta ii poti cumpara niste cercei, un lantisor. Ceva foarte cool! Daca este putin mai fitoasa(scuze de expresie. adica mai la moda>big grin