| Andrada58 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau prietenei mele de ziua ei? Implineste 18 ani, vreau sa fie ceva dragut. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Huruse a răspuns:

Buna! Pai depinde si cat esti dispus sa platesti.Eu cred ca ar fi chiar dragut sa-i oferi ceva, cum sa spun, finut dar in acelasi timp sofisticat. Spre exemplu un lantisor de aur cu o pietricica colorata modelata frumos, sau initiala numelui ei, etc. pe care sa i-l oferi intr-o cutie delicata impreuna cu un buchet de trandafiri rosii si in mijloc unul alb spunandu-i ceva de genul :,, Pentru ca esti tot ce am mai scump pe lume, pentru ca esti raza de soare ce-mi incalzeste inima, rubinul pretios care-mi lumineaza calea...Pentru ca TE IUBESC!"Ma rog, stiu ca e cam scump dar... Oricum conteaza si de cat timp sunteti impreuna (daca sunteti impreuna ). Bafta!

| blueal a răspuns:

Un inel:X intr-o cutiuta frumoasa si cu un buchet de trandafiri:X:X:X..sau poti sa ii faci o seara romantica lumanarele alea alea sau un lantisor cu o initiala cu numele tau sau si un pandantiv simpatic ar fi dragutthinking poti atasa si o felicitare, una mai deosebitaday dreaming si sa ii scrii tu ceva mai special( te rog fara copy paste de pe net) sau daca vrei lantisorul cu initiala poti sa le pui la gatul unui ursulet dragutday dreaming ..Bafta sper sa te ajute cate eva din ce am zis eu pe aicihappy

| PicoliTha a răspuns:

Daca ii sti gusturile happy cumpara-i un parfum finut love struck mie mi se pare un cadou perfect!