| alex_7264 a întrebat:

in 18 luna asta este ziua prietenei mele ce cadou as putea sa ii cumpar? implineste 20 de ani

4 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Daca te tine buzunaru, bijuterii si i-ai rupt mufarina.
Acu' vezi si tu cat de mult tii la ea, daca crezi ca e ceva serios, de durata, sa nu dai 3-4-5 mil de pomana si la 1 saptamana sa-ti dea viteza. Grija mare, deci. La nevoie merge si un set de cercei + lantic+ pandantiv de la Avon/Amway si cu 1 mil ai scapat.

Daca nu e prea serios, poti sa-i iei ceva sexy de pe sehshop - un catsuit sau un costum de doctoritawinking. Vezi ca e manevra si aici ca trebuie sa-i stii masurile - te uiti si tu la ceva de-al ei si vezi daca e S. M, L si aia e.

Saaaau, poti sa-i iei un set de cosmetice mai smechere sau un parfum (iar e belea ca trebuie sa-i stii daca ii place parfumu dulce sau tare). Vezi ca in general e complicat cu femeile, o sa vezi tu pe parcurs.

Bafta!

| Teils a răspuns:

Buna! Pai. ii poti lua un parfum foarte feminin care sa simbolizeze cei 20 de ani ai ei.

| FlaviaaXoxo_1740 a răspuns:

Pai poti sa fii mai smecher asasmug...si mergi cu ea printr-un magazin si vezi la ce se uita...incearca sa descoperi ce gusturile ce le are. Un parfum i-ar place cam la orice fata ca si cadou.[Sper ca te-am ajutat]happy