| asy25 a întrebat:

Ce cadou mai nebunesc as putea sa ii iau prietenei mele? (implineste 16 ani)

15 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Nimic, o sa fie chiar surprinsa.

| IonutAxi a răspuns:

Niste Chiloti Tanga

| Crucified a răspuns:

Sutien,iphone...chestii si chestii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol!laughing

Bai,cand zici nebunesssc..pauza!laughinglaughing
Nu stiubig grin, vestimentatie..sau ce si-a dorit ea intotdeauna si nu a avut posibilitatea, toti avem chestii "din astea"happy
Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, o pereche de pantofi, cercei, un inel, o rochie, o geanta, un telefon etc.

| MariusF23 a răspuns:

O papusa Barbie. Merge de fiecare data. thumbs up

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Un costum sexi. un sutien si chiloti tanga +sampaniewinking

| pYv a răspuns:

Un dildau roz happy sa o; foloeseti cu incredere marimea 49laughingrolling on the floor

| teonel2 a răspuns:

Niste platforme.winking...o jacheta misto, un parfum si inca o chestie de vestimentatie...bla bla bla

| UNcopac a răspuns:

Un costum de politista, asistenta, etc ce fantezii ai tuwinking niste catuse roz, bici, etc

| yoyoalecs a răspuns:

Samsung galaxy s3