| silviustefan a întrebat:

Ce cadou ii pot face mamei mele pentru cand vine in tara... funda

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

O rama fot, o cana personalizata, o geanta, un portofel, un parfum, o crema

| cat a răspuns:

Poate un medalion care se deschide si in el sa-i pui o poza cu tine. Mama ta il va purta cu ea oriunde va pleca. Ceva de genul http://www.crownfashion.ro/......al-2572763

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci o bancarda mare in care sa scrii : Bun venit acasa! Sper ca te-am ajutat astept funtida.

| mada97nnn a răspuns:

Un buchet enorm de trandafiri albi sau rosii..asta mias fi dorit sa ii dau eu lu mama..eu cred ca i-ar placea foarte mult.

| silviustefan explică:

Bai toate sunt frumoase dar cel mai frumos lucru e ca am fost sa o aduc acasa