| Andy17 a întrebat:

Vine ziua mamei mele, ce cadou as putea sa ii iau? (nu conteaza pretul pentru ca ea merita orice)!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O piesă de teatru este cel mai recomandat, o va relaxa.
Să-ți trăiască și să fie sănătoasă.
Pa, pa.

| FerLin a răspuns:

Promite-i ca ai sa-i fi aproape si dupa ce ai sa prinzi aripi pentru zborul tau in viata!

| mona a răspuns:

Flori si un lantisor de aur

| raluca0306 a răspuns:

Ii plac florie? ai putea sa ii cumperi cosulete cu flori, sunt foarte frumoase in jur de 60-70 lei si ai putea sa ii scrii o scrisoare si sa i-o pui in mijloc.

| TheAce a răspuns:

Foarte frumoasa paranteza ta. Incearca sa fi original. Nu trebuie sa optezi pentru ceva extravagant, icnearca sa iei ceva personal. Poti chiar organiza ceva surpriza (mai ales daca stii gati). Florile sunt primordiale (dar nu ai voie sa dai rateu aicibig grin). Recomand artizanatul (Daca mamei tale ii place). Altfel, ar merge foarte bine un bilet la spa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai putea lua un lant, flori, bomboane su parfum, sau sa cumperi o rama de tablou si sa pui o poza cu familia sau sa pregatesti o iesire undeva. la un loc de distractii un film. sau orice. fii creativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă îi place să citească o carte interesantă, un lanţ de aur, un parfum finuţ, o bluză frumoasă, o programare la coafor.
Te pup!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Eu zic in primul rand sa-i cumpeir un buchet superb cu florileei preferate, sa-i faci o felicitare in care sa-i scrii cat de mult o iubesti, ce importanta e pentru tine si sa-i urezi la multi ani si sa pui o poza cu voi intr-o rama deosebita si i-o dai. Apoi, cumpara-i si un obiect "material" in functie de preferintele ei si de ce stii ca ii lipseste... parfumul preferat, o bijuterie(un lantisor de aur cu un pandativ deosebit, o perche de cercei de aur, o baratar de aur), un ceas de mana deosebit si elegant, o postea fina din piele anturala, o perche de pantofi cu toc din piele naturala si un model al moda, o rochie/bluza in culoarea preferata, o esarfa fina de matase naturala, o colectie de CD-uri zu muzica ei preferata, o carte pe care si-o doreste d emult sa o citeasca(daca e pasionata de lectura), o iconita cu Maica Domnului sua cu sfantul al carui nuem il poarta imbracata in argint sau pictata manual(daca e credincioasa), un bibleou sau un obiect decorativ etc. La multi ani mamei tale!

| Cudeea a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un buchet cu florile ei preferate, un parfum (depinde daca ii stii gusturile), sau o bijuterie mai speciala. Eu cred ca i-ar placea orice primeste de la tine, bucurandu-se ca te gandesti la ea. Sper sa gasesti cadoul potrivit pentru ea!happy

| molocemarius a răspuns:

Iai ceva ce isi doreste mult, intreab-o ce si-ar dori dar nu adu vorba de ziua ei, i-ai ceva frumos cum ar fi un parfum dar scum ca astea ieftine nu sunt bune si spune-i ca o iubeste mult. Funda?

| AnnaaaIsHere a răspuns:

Salut! Dacă ai putea să ne spui mai multe despre gusturile mamei tale, probabil că te-am putea ajuta mai mult! Însă, eu i-aș cumpăra mamei mele un buchet de flori și i-aș face eu ceva. Întețegi? Handamde.Cred că ar aprecia mai mult ceva făcut de mine, muncit de mine, care e făcut cu mai mult suflet! Cel puțin așa e mama mea.Sau îi poți cumpăra o bijuterie(în limita economiilor tale), îi poți gătii ceva. Poți „complota" cu tatăl tău să îi faceți o petrecere surpriză, sau să te ajute cu niște bani.Mai ușoară e munca în doi! Orice ai lua, gândește-te să dai banii pe un lucru de calitate și care să îi folosească mamei tale! O zii bună!happy

| jakaji8 a răspuns:

Stiu ca e scump, dar Coco Chanel 5 si citeva cuvinte din inima ar impresionaohappy