| xGabriella a întrebat:

Ce cadou sa-i fac fratelui meu?
Implineste 19 ani.
Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Gândeşte-te ce îi place.
Poate :
-------------> o brăţara, un ceas,un parfum, o poză cu voi doi, ochelari de soare thinking, un portofel unde să pună bani, acte etc.

8 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i cva personalizat. E de mare efect si nici nu costa mult. Uita-te pe aici:
ww.epersonalizari.ro

| lauracraciun a răspuns:

Mm nu stiu daca e chiar cea mai originala idee.insa eu pentru fatele meu ma gandesc sa-i iau o bratara care poate si gravata cu numele luihappy. gravat inseamna sa sculptezi numele lui in acea bucata de argint.acea cutiuta o poti pune intr-o cutie maaaare impachetata frumos.iar cutia mare o potiumple cu confetiilaughing. copilariioh go on chiar nu stiu.ii poti lua un parfum mai de firma sau ce stii tu ca-i place. daca ai mai multi bani ii poti lua un aparat foto.ii mai poti lua o pereche de ochelari de soare, un ceasthinking baftawinking

| AzZy a răspuns:

Bine, asta depinde de personalitatea lui. Daca e mai sportiv cred ca ii poti cumparaun set de tenis sau o minge scumpa sau ceva. Daca e mai "tocilar" ii poti cumpara un set de stilouri chestii d'satea sau ceva enciclopedii. Daca ii palce sa iasa cu prietenii poti sa ii iei un skatebord sau ceva haine, o camasa, un tricou. Sau daca nu se incadreaza in categorii ii iei ceva clasic, nu stiu. vezi si u dupa personalitate big grin

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
E pasionat de ceva anume? Fa-i un cadou pe tema.
Bye!

| DuRR3xX a răspuns:

Poithinking fai un cadou frumos pe care sa-l tina minte gen o bratara de aur sau un lantisor sau poate are vreo pasiune pentru ceasuri sau...nu stiubig grin

| DuRR3xX a răspuns:

Apropobig grin, la multi ani!

| blajsb a răspuns:

Am si eu un frate la fel de mare, iar eu i-am luat un tricou de la new yorker cu mainile alea ok etc, te poti dcue si la magazine specializate si sa ii faci un tricou cu ce ii place lui, si daca e mai tocilar ai putea sa te duci la anticariat si sa ii iei cartea favorita o publicatie veche, iar daca e sportiv o minge de colectie sau o medalie de la orice magazin. succes! funda?

| LikeYou a răspuns:

Ti-as recomanda un lucru personalizat. Ex: tricou. Bafta!