| iöиi a întrebat:

Pe 5 septembrie e ziua fratelui meu si implineste 18 ani.
ce sa-i fac cadou? nu i-am facut niciodata un cadou niciodata si as vrea sa-i fac ceva mic. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Cumpara-i o bratara de argint, sigur ii va placea!
sautongue

Ceva de imbracat un parfum si niste dulciuri cred ca e de ajuns ca doar n-o avea pretentii la masini de lux si toale de firma
umbla si u prin magazine si vezi ce gasesti sau ceva de ce e el pasionat funda?

4 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

O cutie cu prezervative. Ultra safesmug.

| DelphhiN a răspuns:

Eu cred ca ar fi comic. daca faceti un party sa.i pui intr.o cutie o banana cu un prezervativ si puse in cutii din ce in ce mai mari ar fi nostim v-ati distra ceva iar ca sa fie unadevarat cadou mai bine i.ai cumpara o inimioara care se desparte in 2 cu best friend ar fi cel mai potrivit cadou cred eu si cu 15 lei te.ai scos eventual ai putea sa.i mai iei un lantisor daca nu are el cumvabig grin funda?

| Fetitzaa_1754 a răspuns:

Poi nu stiu...mie mi se pare frumos sa ii dai un biberon, suzeta...etc pentru ca el dupa 18 ani nu mai e copil si acele lucruri ii pot amintii de copilarie de cand era bebelus

Sper ca te.am ajutat

| Kitty_9430 a răspuns:

Eu ma gandeam sa ii faci la comanda un ceas personalizat: adica, poti pune poza cu familia voastra, doar cu el sau cu tine! Acest lucru ii va aminti ca familia este alaturi de el! Sper ca ti-am fost de ajutor, ppa