| robertciclism a întrebat:

Ce cadou sa ii iau tatalui meu la implinirea varstei de 50 de ani?
Luni, tatal meu face 50 de ani, o varsta frumoasa si rotunda. Nici eu si nici mama nu stim ce cadou sa ii facem. Ne gandeam sa punem bani si sa ii luam un cadou impreuna, dar parca tot as vrea sa ii iau si eu ceva.
Nu ma pricep la cadouri, ce ar fi potrivit pentru asa o varsta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O petrecere,si faceti-l sa se simta important in viata voastra,iubit, respectat, si ceva simbolic drept cadou.io am 47.la 50 m-as multumi cu o ptrecere,la munte,la mare,la o cabana, cu cativa prieteni de toate varstele ca sa fie toata lumea multumita, si familia toata.totul in secret.sau aproape,la un barulet intim,inchiriat o noapte, pentru evitarea costurilor, si distantei. poate fi si acasa.dar mama sa se imbrace sexi si sa fie la inaltime.succes.

3 răspunsuri:
| Deutsuuu a răspuns:

Eu asi alege un parfum sau un set petrun barbierit ...sau ceva din aur depinde care este genul lui, poti cumpara lucruri cu echipa preferata de football, orice aproape daca dispui de banii

| EncoreAbcd a răspuns:

Un ceas ar fi perfect happy si pe spatele ceasului un mesaj frumoswinking

| Diana100001 a răspuns:

Pai ma gandeam sa ii faci ceva personalizat.Pe care ai putea spune: O vara in plus nu te-a schimbat deloc! ceva de genul asta...