| Bobo_Ionela_1998 a întrebat:

Hei. Mama iubitului meu isi aniverseaza ziua peste cateva saptamanii. Dansa are peste 45 de ani(nu stiu exact), si impreuna cu sora iubitului, am hotarat sa ii facem un cadou, insa nu stim ce sa luam. Mai exact ce cadouri se ofera acestei generatii? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Banuesc ca la acea varsta are cam de toate, nu? Si spui ca lucreaza in strainate! Adunati toate personele dragi ei, ganditi o urare, si inregistati asta pe un CD.Sau sa spuna fiecare in parte acest lucru.Si trimiti CD impreuna cu ceva simbolic. Oricum cred ca va pastra cu drag acel CD.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori,un mixer, un set cani cafea, un lantusor de aur, un aspirator, un tablou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un set de ceşti de cafea, un lanţ de aur, parfum, un ceas, flori frumoase.
Te pup!

| Sadop a răspuns:

Flori, o ciocolata, un ceas, o bratara.

| andru10best a răspuns:

Cadoul perfect pentru mama iubitului tau este o inregistrare cu urari de la cei dragi din Romania. Incercati sa realizati un fel de filmulet in care ii urati cele mai frumoase ganduri. Dar sa nu fie ceva banal - ma refer sa aiba o parte de inceput, cuprins si sfarsit, ceva original. Puteti sa faceti urarile in timp se pregatiti un tort, mergeti in locurile de aici care ei ii plac, cand ii pregatiti o felicitare si tot asa. Sper sa iti fie de folos.

| adishorMS a răspuns:

Pensia si patru scanduri de ce generatie vorbim crezi ca nu le place ce iti place si tie?
flori,bilete la teatru,un tablou,icoana,un bibelou,o carte,otigaie,ceva pentru casa,pantofi, o fusta, un ceas, lantisor,,,,,,,,,,,, etc...

| Alecutssa a răspuns:

Ati putea sa ii luati un buchet de flori, o bratara sau un lantisor, o icoana. succes :*

| Bobo_Ionela_1998 explică (pentru Alecutssa):

Problema e ca, lucreaza in strainatate, si buchetul de flori nu ar ajunge intreg.